A czy mógłbyś dać przykład kodu jak np przesłać rysowanie linii do wszystkich podłączonych użytkowników?
A co rozumiesz przez przesłać rysowanie linii?
Niech program wyśle do wszystkich podłączonych klientów jakieś polecenie np. drawline oraz koordynaty linii, w formie zwykłego tekstu. Klient po odebraniu tych danych i rozpoznaniu polecenia jako rysowanie linii uruchomi odpowiednią - zaprogramowana wcześniej funkcję i narysuje linię w oparciu o przesłane koordynaty.



