
Jeżeli chodzi o obsługę sciagania plików z ftp przez bibliotekę wininet to nie mam pytań


HINTERNET hTransfer = NULL;
char Buffer[4096];
DWORD dwBytesAvailable = 0;
DWORD dwRead = 0;
bool bActive = true, fSuccess = false;
HANDLE hFileDownload = NULL;
// Otwieramy transfer
hTransfer = FtpOpenFile(FTPHandle, "online.txt", GENERIC_READ,
FTP_TRANSFER_TYPE_BINARY, 0);
// Otwieramy plik
hFileDownload = CreateFile("offline.txt", GENERIC_WRITE, 0,
NULL, CREATE_ALWAYS, FILE_ATTRIBUTE_NORMAL, NULL);
do
{
fSuccess = InternetReadFile(hTransfer, Buffer, 4096,
&dwRead);
if(!fSuccess || dwRead == 0) {
bActive = false;
break;
}
// Wzapisz bufor
DWORD dwWritten = 0;
WriteFile(hFileDownload, Buffer, dwRead, &dwWritten, NULL);
dwRead = 0;
}
while(bActive);
CloseHandle(hFileDownload);
InternetCloseHandle(hTransfer);

Dopiero teraz zwróciło to moją uwagę:mckri napisał(a):Problem mam tego rodzaju, że program w tym momencie dla użytkownika wydaje się byc nieaktywny.








Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość