Dział
INTERNET - SIEĆ (Net)
Ściąganie i wysyłanie plików poprzez protokół FTP.
Przerabiam sobie te zagadnienie i natkałem na problem bo nie mogę się zalogować.
Gdy naciskam klawisz pokazuje mi następujący błąd:
Debugger Expection Notification
Project Project2.exe raised expection class EIdNotConnected with Messager ‘Not Connected’
Wybieram Continue
I pojawia się wiadomość z programu:
nie udało się
- Kod: Zaznacz cały
//---------------------------------------------------------------------------
void __fastcall TForm1::Button2Click(TObject *Sender)
{
IdFTP1->Host = "ftp.republika.pl";
IdFTP1->Username = "*****@onet.pl "; //tu podalem moj mail
IdFTP1->Password = "*****"; //tu podalem haslo
try
{
IdFTP1->Login();
}
catch(...)
{
ShowMessage("nie udało się");
}
}
//---------------------------------------------------------------------------
W ListBox1 dla OnStatus w IdDTP1 nic nie pokazuje.
Co robie źle?





