Szukałem tego w poradach ale nie znalazłem więc piszę do was z prośbą o napisanie przykładowego kodu z ServerSocket i ClientSocket gdzie ClientSocket wysyła zdjecie.jpg do ServerSocket
Wiem, że te zdjęcie trzeba wysyłać podzielone ale mam problem z wysłaniem tego i odebraniem podzielonego zdjęcia. Będę wdzięczny za przykładowy kod.
Pozdrawiam






