Czy kolejność wysyłania nagłówków do serwera może mieć jakieś znaczenie ?
Zauważyłem, że przeglądarka wysyła zawsze w innej kolejności niż moja funkcja. Czy to może mieć znaczenie jeśli najpierw wysyłam, np. User-agent a potem accept-encoding ?



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość