
Application->ProcessMessages();


Cyfrowy Baron napisał(a):Umieszczanie tej funkcji w zdarzeniu OnChange nie jest dobrym pomysłem, jeżeli użytkownik ma możliwość pisania w tym obiekcie, gdyż takie nieustanne wywoływanie tej funkcji praktycznie uniemożliwi pisanie w Memo.



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość