



nie wiem, jak w CB to wygląda, ale w VC muszę rzutować kod znaku na typ unsigned (chodzi o wersję z cliba), w przeciwnym razie mam asercję dla znaków z kodami powyżej 127.




Options - sekcja: Debugger Options
Embarcadero Debuggers (nazwa zależy od wersji śr.)
Language Exceptions - do sekcji Exception type to ignore dodaj wpis: EConvertError i zaznacz go ptaszkiem. Program podczas testowania przestanie rzucać takimi błędami. Gdy odznaczysz ptaszka komunikaty z ostrzeżeniami znów będą się pojawiać.

Powrót do Ogólne problemy z programowaniem
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości