Dobra wracając do podstaw. Niech mi ktoś powie, doradzi jak rozwiązać taki problem. Mam w edytorze swoim taki zapis
F1 = A(100);
F2 = B(F6);
F3 = C(F2);
F4 = D(100)
F5 = E(F2);
F6 = if(F4>F5);
Cały czas się zapętlam w miejscu i nie wiem jak iść dalej. F1 do F6 to kolejne funkcje już nie ważne jakie chodzi o problem. A,B,C,D,E,If to inne funkcje które jako parametry przyjmują albo stałe albo inne funkcje.
Tutaj nawet mi ciężko kolejność obliczenia znaleźć, wychodzi, że niektóre funkcje trzeba po 2 razy liczyć ??
F1
teraz musze obliczyć F6 a F6 odwołuje sie do F4 i F5 gdzie F5 odwołuje sie do F2 a F2 do F6. I wychodzi poplątanie z zapętleniem. Nie mam pojęcia jak do tego podejść wogóle.