Witam
Bardzo proszę was o pomoc. Przeszukałem forum i mimo wielu podobnych tematów nie znalazłem odpowiedzi na ten problem.
Biorąc za przykład z spisu porad „Prosty komunikator sieciowy” serwer wysyła wiadomości do każdego klienta który się połączył z serwerem.
Czy jest możliwość zrobić tak by serwer wysyłał wiadomości do wybranych klientów?
Np. po IP albo loginie.
Pozdrawiam
PS
A może tak:
Ja na razie zrobiłem tak, że gdy klient się łączy z serwerem wysyła do serwera wiadomość z loginem i ten login zapisuje na liście potrzebuje teraz takiego rozwiązania by odrzucać loginy z poza listy, ale nie wiem jak serwer może zerwać połączenie z danym klientem?






